O FIRMIE

CK Craft to prężnie rozwijająca się firma usługowo – spawalnicza świadcząca usługi na rynku lokalnym i ogólnokrajowym dla firm i osób prywatnych.

         Specjalizujemy się w wykonywaniu kompleksowych zabudów lokali użytkowych i mieszkań ze stali połączonej z naturalnym drewnem lub szkłem oraz schodów wewnętrznych i zewnętrznych na konstrukcji stalowej.
       W wykonywanych projektach używamy najwyższej jakości produktów dających nam gwarancję otrzymania planowanego efektu. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Ważny jest dla nas punkt widzenia i pomysł klienta, aby spełniał jego oczekiwania.
 CK Craft to:
C Craft – z języka angielskiego oznacza RZEMIOSŁO. Uważamy się za bardzo dobrych rzemieślników  przez co otrzymujemy wymaganą jakość. Wszystkie nasze realizacje są wykonane ręcznie z wysokiej jakości produktów, dzięki czemu pozyskujemy coraz większe grono zadowolonych klientów i partnerów biznesowych.
K – Kielce – nasze miasto, w którym żyjemy i  wykonujemy nasze projekty.
C – Cena – z uwagi na liczne kontakty handlowe możemy zagwarantować wysokiej jakości produkt w atrakcyjnej cenie.
R – Rzetelność – do każdego projektu podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i szacunkiem do klienta.
A – Aranżacja – lubimy ciekawe wnętrza. Współpracujemy z projektantami wnętrz w celu osiągnięcia jak najleprzych efektów naszej pracy.
F – Fachowcy – znamy się na tym co robimy dzięki latom doświadczeń i licznym szkoleniom, dzięki czemu nie boimy się podejmować najtrudniejszch zleceń.
T – Terminowość – domeną naszej działalności jest terminowość realizacji zleceń.
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY